Wypracowanie z lektury o psie który jeździł koleją
Książka po raz pierwszy dostępna w wersji z opracowaniem!. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Udostępnij.. Udostępnij.. Ucieczki zdarzały się Lampo wielokrotnie.. Dodawaj wpisy.. Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.. Quiz w Poczekalni.. --Muzyka w tle: Buddy by Ben.Czytaliście książkę pt. ,,O psie, który jeździł koleją '', jakie były wasze odczucia?. Książka po raz pierwszy została wydana w 1967 r. Akcja dzieje się we Włoszech w latach 60 - tych XX w., zaś głównym miejscem akcji jest stacja kolejowa w Marittimie.Jednym z głównych bohaterów opowiadania - O psie, który jeździł koleją jest pan zawiadowca, przybrany pan Lampo, o ile tak można powiedzieć.. MarrMarr 2 lata temu.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Roman Pisarski urodził się 23 marca 1912 roku w Stanisławowie, na Ukrainie.Lektury, które poznają uczniowie szkoły podstawowej, wskazuje rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 lutego 2017 r. w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkoły podstawowej, w tym dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym .O psie, który jeździł koleją ..

Przeczytaj recenzję O psie, który jeździł koleją.

Autor zapewnia nas, że opowie nam historię o .. Opis pięknych włoskich miasteczek i rozpościerającego się nad tym krajem nieba.. Utwór „O psie, który jeździł koleją" opowiada historię o dzielnym psie Lampo po części opartą na faktach.. 2012-04-11 15:38:05„O psie, który jeździł koleją" autorstwa Romana Pisarskiego, to jedna z najsmutniejszych książek, jakie miałem okazję czytać w dzieciństwie.. 2011-05-08 14:39:57 lektura o psie który jeżdził koleją to powieść opowiadanie czy co ?. Wydanie w twardej oprawie gwarantuje trwałość książki i sprawia, że publikacja doskonale prezentuje się na półce!. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W serwisie wiedza24h znajdziecie wypracowanie na temat tego bohatera.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Po ponad dwudziestu latach, ponownie sięgnąłem po to opowiadanie.. ZADANIE 1.. Zawiadowca - charakterystyka postaci, „O psie, który jeździł koleją"Opowiadanie „O psie, który jeździł koleją" to pełna przygód historia kundelka, jest to lektura w 3 klasie podstawówki.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 3) Kto nazwał psa Lampo?O psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!O psie, który jeździł koleją - Roman Pisarski - streszczenieHistoria niesamowitego psa o imieniu Lampo, który podróżował koleją..

Zapisuj ulubione.O psie który jeździł koleją?

O psie który jeździł koleją - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #o psie który jeździł koleją 9338 x, 2016-01-11 22:24:29Zawiadowca - charakterystyka postaci, „O psie, który jeździł koleją" Jednym z bohaterów występujących w książce R. Pisarskiego pod tytułem „O psie, który jeździł koleją był Zawiadowca.. I Włochy porównane do buta z wielką cholewą ze względu na kształt jaki przyjmują na mapie.. O PSIE, KTÓRY JEZDZIŁ KOLEJĄ - ROMAN PISARSKI - STRESZCZENIE SZCZEGÓŁOWE .. Podczas jednej z nich rodzina kolejarza obawiała się, że pies już do nich nie powróci, ale Lampo i tak znalazł drogę powrotną.. Obserwuj autorów.. Wydanie z opracowaniem.. Z kolei podczas innej ucieczki Lampo został niefortunnie przytrzaśnięty drzwiami pociągu.Test sprawdzający znajomość lektury O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.. Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest:Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych miast.. Serdecznie polecamy!Zapomniałeś, kim jest Lampo, postać w lekturze O psie, który jeździł koleją, Pisarski Roman?.

2010-06-14 15:07:13 Czy lubicie książke ,,o psie który jeździł koleją " ?

zosia1011 4 lata temu.. Był to bardzo odpowiedzialny i uczciwy człowiek.. Przeskakując co drugą literę, zaczynając od pierwszej, wykreśl imię psa - bohatera lektury.1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. Wydanie z opracowaniem autorstwa Pisarski Roman , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 12,19 zł .. Na stronie używamy cookies.. Skomentuj.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .który jeździł koleją (1) Kwadrans (1) Kwadrat (2) Kwartał (1) Kwartały (1) Kwiaty w domu (1) Kwiaty wiosenne (3) Las (9) Legenda mapy (1) Legenda o Lechu i Białym Orle (1) Legendy polskie (1) Lekarz (1) Lektura (24) Lewa i prawa strona (1) Lewa noga (1) Lewa ręka (1) Liczby (18) Liczby do 10 (13) Liczby do 100 (2) Liczby do 30 (1 .Lampo to główny bohater książki pt."o psie,który jeżdził koleją".Był psem pododnym do szpica i owczarka.Jedno ucho miał sterczące ostro do góry,a drugie opadające w dół.Oczy wesołe i szelmowskie z iskrą,natomiast długowłosej,gęstej sierści uroku nadawała na grzbiecie jasna pręga.Poza tym miał sympatyczną mordkę i długi piękny ogon zakończony białą plamą.Został .Quiz O psie który jeździł koleją..

... Test z matematyki, który powinieneś zdać!

Od czego Lampo miał złamane dwa żebra i nogę: · wpadł pod pociąg; · został zakleszczony przez drzwi wagonu; · został pogryziony przez inne psy.Wydanie książki O psie, który jeździł koleją kompletne bez skrótów i cięć w treści.. .Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Plik O psie który jeździł koleją (test 2).doc na koncie użytkownika kacique • folder lektury • Data dodania: 7 paź 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Play this game to review Other.. Opis pięknych włoskich miasteczek i rozpościerającego się nad tym krajem nieba.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pracował jako zawiadowca stacji w miejscowości Marittima we Włoszech.O psie, który jeździł koleją to wzruszająca i pouczająca lektura, która nikogo nie pozostawi obojętnym.. 2010-04-10 23:34:41Chcesz wesprzeć rozwój kanału?. Odwiedź mnie na Facebooku: porównane do buta z wielką cholewą ze względu na kształt jaki przyjmują na mapie.. Wykonaj test sprawdzający z lektury „Pies, który jeździł koleją" i przekonaj się, jak dobrze pamiętasz losy głównego bohatera i ludzi, których spotykał na swojej drodze.O jego słynnych podróżach pisano nawet w gazetach.. Skomentuj.. Mamy ponad 160.000 użytkowników..Komentarze

Brak komentarzy.