Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi tematy wypracowań
a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziTest z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Pojawił się w pierwszej części (Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi), gdzie za jego pomocą przyjaciele odkryli kryjówkę Marcela i Rubena.Temat: Jedna powieść wiele gatunków - „ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, czyli VIb mierzy się z lekturą.. Cele: zapoznanie ze współczesną literaturą dziecięcą i młodzieżową umiejętność czytania i słuchania ze zrozumieniemTest z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Lew, czarownica i stara szafa Adam Mickiewicz, Powrót taty, Pani Twardowska, Pan Tadeusz (fragmenty, w tym: opisy, zwyczaje i obyczaje, polowanie i koncert Wojskiego) Ferenc Molnár, Chłopcy z Placu BroniNa listę lektur trafiły też pozycje nowe, zapewne w intencji twórców listy takie, które oddawać mają ducha czasów i być dla uczniów czymś współczesnym… i tak dochodzę do sedna - nową pozycją w kanonie jest powieść Rafała Kosika „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".cytaty z książki "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" katalog cytatów [+ dodaj cytat] To nie sztuka zdobyć się na bohaterstwo, gdy się jest odważnym..

Poniżej proponowane tematy do przemyślenia w wolnej chwili: 1.

Znajdź w nim fragment zaczynający się od słów: „Na strych było jakoś inaczej …", a kończący się następująco : "Drzwi odbiły się od ściany i .Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Potrafi wspiąć się na kilkucentymetrowe przeszkody.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także „superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Quiz w Poczekalni.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Proszę streszczenie krótkie lektury Felix Net i Nika; Napisz plan szczegółowy w formie równoważników zdań ,, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz GangNapisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz..

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

Są pozycje klasyków oraz całkiem nowe, ciekawe książki.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Jest wyposażony w mikrokamerę.. Test składa się z 12 pytań.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.65% "Felix, Net i Nika i Teoretycznie Możliwa Katastrofa"- recenzja książki R. Kosika; 86% Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" 78% Świat przedstawiony w utworze - zasady przedstawiania świata z utworu.Felix net nika; Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.. Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi"..

Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Porusza się za pomocą zdalnego sterowania.. Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna BanduletTemat: Strach ma wielkie oczy - na podstawie fragmentu książki Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Kanon lektur w klasie 6 jest bardzo zróżnicowany.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. Prawdziwa sztuka to być tchórzem i zrobić coś bohaterskiego.Gang Niewidzialnych Ludzi - świetnie zorganizowana grupa przestępcza, najczęściej napadająca na banki oraz sklepy AGD. Tylko ostatnie prześlij na maila.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Postacie tytułowe Felix Polon.. Skomentuj.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Wykonaj wskazane zadania w zeszycie.. Przydomek "Niewidzialnych" wziął się od tego, że grupa słynęła z błyskawicznej ucieczki, którą można porównać do "rozpłynięcia się w powietrzu"..

Felix, Net i Nika ...Temat: Strach ma wielkie oczy - na podstawie fragmentu książki „Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" Otwórz rozdział pt „ Szkoła , w której straszy".

Rozwiąż krzyżówkę, a następnie wykonaj kolejne polecenia w zeszycie: (nie musisz przerysowywać krzyżówki do zeszytu, wpisz tylko hasło ) 1.Ideą konkursu jest tworzenie wypracowań na tematy związane z językiem polskim, przygotowane przez dyktanda.pl i nauczycieli.. Grupa docelowa: uczniowie w wieku 12-14 lat / poziom B1 i B2 Czas zajęć: 2 x 90 min.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jedną z nich jest „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Konkurs odbywa się w 5 kategoriach: uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8, szkoły średniej oraz kategoria „wszyscy", w której poza wymienionymi wcześniej mogą wziąć udział również dorośli i nauczyciele .Liczba wyników dla zapytania 'test felix net nika oraz gang niewidzialnych ludzi': 10000+ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary wg Matisamuel2007 Przestępcom przychodziło to tak łatwo, gdyż wcale nie byli ludźmi.Pełzacz - mały robot stworzony przez Felixa, przypominający łańcuch rowerowy.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z części 1-2, czyli .. .Witaj na stronie Quizz.pl..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt