Napisz opowiadanie o swojej rodzinie po angielsku
Proszę zwrócić uwagę, że teksty te są dobrze znane nauczycielom i nie powinny być wykorzystywane jako prace domowe.Opowiadanie po angielsku to rodzaj twórczej wypowiedzi pisemnej, w której możemy używać dialogów, idiomów i skrótów.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Zrób to później tego samego dnia lub następnego, aby przeczytany tekst naprawdę wrył ci się w pamięć.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. W dziale 'Opowiadania po angielsku' znajdziecie kilkanaście różnych czytanek po angielsku, mających na celu pomóc Wam w opanowaniu języka angielskiego.. Gdzie byłeś?. Czasami użyjemy w nim również czasu Past Perfect (czas zaprzeszły), jednak z jego użyciem nie należy przesadzać.Opis hobby po angielsku: My favorite hobby is reading.. Byłem w hotelu nad morzem w lipcu z rodziną.Czyta się:Ja byl w gostinice u morja w .. żeby te zdania były po rosyjsku ale napisane po polsku:) ale myślę, że pewnie chodzi o .. Ich trinke gern Tee mit Zitrone.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. 19,222 wizyt.. To nic trudnego!. Opowiadanie o wizycie u koleżanki.. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu..

Opowiadanie po angielsku.

2010-05-27 20:39:22 Muszę napisać kilka zdań .i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie .. Ponadto ładnie rysuje.Zadanie: napisz o sobie i o swojej rodzinie lecz najwiecej o sobie po angielsku i przetłumacz na polski tekst 1 2 strony Rozwiązanie: my family is really very important for me i have a good relationship between my family and i wenapisz kilka zdań o swojej rodzinie po angielsku.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Może komuś przyda się jako wzór przy odrabianiu zadania.. Napisz własnymi słowami o czym jest historia, aby jeszcze bardziej ćwiczyć swoje umiejętności językowe.. Opowiedz o swojej sytuacji i przekonaj się, czy jest bardzo źle!. Przedstawia ona prawdziwe lub fikcyjne wydarzenia.. Rób notatki podczas czytania.. 2010-02-06 09:54:47 Jak napisać po angielsku .Temat rodziny i krewnych jest zawsze na czasie, chociażby z powodu ich bliskości i tego, że w ich życiach zawsze coś się dzieje: ktoś bierze ślub, ktoś inny przeprowadza się do innego miasta, a jeszcze inny szuka nowej pracy.A może ktoś właśnie kupił nowy samochód lub urodziły mu się dzieci lub wnuki.. Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?. Rozpoznaj członków rodziny Harmidomskich po zbiorze kolorów, które są dla nich charakterystyczne!.

Przykład, jak można opisać siebie po angielsku.

My mother is very good-looking.Kurs do matury ustnej z angielskiego - poziom podstawowy Dane personalne, mówienie o sobie i rodzinie.Przykładowe opowiadania po angielsku!. 2 odpowiedzi.. Może on być zmyślony.. I like [ co lubisz robić np ] singing 7.. Długie formy .I sama ide do pracy.Jestem tam do 15.Jestem sekretarką.O 15.30 odbieram dzieci ze szkoly i wracamy do domu.Dzieci odrabiaja lekcje a ja gotuje obiad.O 17 wraca mąż i wszyscy jemy obiad.potem dzieci się bawia a ja zmezem ogladamy telewizje.O 20 jemy kolacje, dzieci ida się myc i spac.My z mezem ogladamy telewizje jeszcze do 23 a potem tez .Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Napisz o swojej restauracji.. Jest w nim moi rodzice, ja z dwójką rodzeństwa, babcia, dziadek i wujek z ciocią ze swoją córką.. 1 Zobacz odpowiedź Traalalaxdd Traalalaxdd Po polsku.. Mam na imię Milena(wstaw własne imię dla przykładu wstawiłam Milena).. Moi rodzice maja na imię Ewa i Rafał, mam pracuje jako prywatny detektyw, a tata prowadzi swoja firme.Napisz wiersz po angielsku o swojej rodzinie : mamie , tacie siostrze i bracie ..

Toggle navigation ... napisz kilka zdań o swojej rodzinie po angielsku.

Chciałabym wam .Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Napisz 20 zdań o sobie po ANGIELSKU !. Polecane opowiadania po angielsku na dobry początekPrzykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. Opis siebie - wersja angielska My name is Tomasz.. Jeśli kiedykolwiek miałeś okazję rozmawiać o rodzinie i bliskich po .Przykład opowiadania po angielsku nr 2. ja napisać po angielsku kilka takich zdań?. Staram się czytać minimum godzinę dziennie i uważam, że nie mogłabym już żyć bez mojego hobby.. Lubi pracować i sprzątać.. Bardzo dobrze gotuje.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po angielsku.Przydatność 55% Opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po niemiecku.. Lady_Baba • 2 miesiące temu • #emocje #osobowosc #problemy #rodzina .. Lady_Baba.Napisz po rosyjsku 7 czynności ktore robi lekarz .Napisz opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie.. Mam napisać 5 zdań o rodzinie po angielsku, ktoś pomoże.. Opowiedz historię swoim kolegom z klasy.. Opowiadania w języku angielskim piszemy zwykle w czasie Past Simple (czas przeszły prosty).. zadanie dodane 18 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika lunatyczna (250) [Gimnazjum] angielski; opis; restauracja +1 głos..

Po angielsku.

Napisz wypracowanie po angielsku - środowisko.Po polsku: W moim rodzinnym domu jest 10 osób.. Co robiłeś?. Nie mam rodzeństwa , lecz mam .Opis siebie po angielsku: podsumowanie.. A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Ich bin Sylwia Koch.. Jest świetną gospodynią domową.. Teraz czytam opowiadania, magazyny, gazety i wszystko, co wyda mi się interesujące.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.. Napisz opowiadanie na 200-250 słów kończące się zdaniem: „I looked around and I suddenly realized that I got lost".. Krótkie formy wypowiedzi: ogłoszenie, zaproszenie, notatka, pocztówka.. Czytanie ma wiele zalet..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt