Ja i moja rodzina wypracowanie po niemiecku
Lubi oglądac Telewizje .. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. Jestem wysoka i szczupła, ponieważ żyję aktywnie.. A to jest mój brat Dominik interesuje sie motoryzacją i jest uczniem gimnazjum.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Chciałabym być Twoją przyjaciółką.. A na samym końcu ja mam na imię Patrycja i jestem córką Doroty i Romana.. Polish Być może nie, mam przynajmniej taką nadzieję, ponieważ to nie moja wizja.Przepis po niemiecku Strona bierna Vorgangspassiv Zaimki pytające język niemiecki W-Fragen Zaimki dzierżawcze niemiecki Odmiana przez przypadki zaimek swój po niemieckumoja rodzina po niemiecku.. Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.Ja i O Mnie (1908761) Wszystkie (1908761) Awatar (41540) Charakter (22590) .. Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Uczęszczam do gimnazjum.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.♥ Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Test: rodzina po niemiecku :) Opis testu: podaj niemiecki odpowiednik członka rodziny podanego po polsku :) Liczba pytań: 18 Poziom: Średni Rozwiązany: 1621 razy Średnia ocena:Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Moja wymarzona rodzina po niemiecku..

Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.

mam problem czy moze mi to ktos przetlumaczyc na jezyk niemiecki bylbynm bardzo wdzieczny Moja mama ma na imie marta ma 40 lat z zawodu jest nauczycicelka jest bardzo mila osoba i zawsze mozna na nia liczyycPrzykład wypracowania na temat Moja rodzina.. Poland_123 4 miesiące temu.. Oto członkowie rodziny po niemiecku: Rodzice - die Eltern: der Vater/Papa - ojciec/tato.. Jestem uzdolniona językowo - mówię po angielsku, niemiecku i francusku.. asia jest farmaceutką , a ola .Moja ulubiona książka / mein Lieblingsbuch.. Zobacz jak inny radzą sobie z pisaniem na dany temat, wszystkie zamieszczone tutaj wypracowania zostały sprawdzone i mogą zostać wykorzystane jako przykład prac na dany temat.. die Schwester - siostraPrzykłady użycia - "moja" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Mój tata ma na imie Jarosław ma 37 lat jest mechanikiem .. Moja rodzina - opis.. Są to moi rodzice, mój brat .Ja i moja rodzina - list.. Chodzę do trzeciej klasy gimnazjum.. Lubi pracować i sprzątać.. Kraków, 16 września 2004.. Cześć Sabine, przeczytałam twój anons w czasopiśmie młodzieżowym i cieszę się, że szukasz za granicą przyjaciółki, aby z nią korespondować.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Napisano 16-11-2005 19:11, przez wiktorian..

Moja mama nazywa się ...Opisz po niemiecku .

moja rodzina.. Moja rodzina jest miła i sympatyczna.. Dzieci - die Kinder: der Sohn - syn.. Czytanie wypracowań to wbrew pozorom dobry sposób na naukę, gdyż wiele zwrotów i wyrażeń występuje razem z odpowiednim kontekstem - co bardzo .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Ponadto ładnie rysuje.To jest moja rodzina.. Mamy takze swinke morska bardzo lubi sie bawic i jest madra .Poniżej przedstawiam banalny tekst który możecie potraktować jako szablon.. Mam 2 siostry Asię i olę .. Mam na imię Katrin, mam siedemnaście lat i chodzę do liceum w Krakowie.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Jak dbasz o środowisko?. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Moja rodzina jest całkiem spora i składa się z 5 osób: moich rodziców, moich 2 młodszych sióstr i mnie.. Wyślij zgłoszenie .Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: „Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Pies nazywa się Lulu.. Moja mama ma na imię Dorota i bardzo lubi gotować, a mój tata ..

Oprócz: Moja wymarzona rodzina po niemiecku.

Ja mam na imie klaudia mam 13 lat i jestem uczennicą gimnazjum interesuje się Sportem.Język niemiecki - Wypracowania po niemiecku.. Moja rodzina sklada sie z 4 osob z mamy ,taty, brata i ja .. Temat wypracowań Meine Familie po niemiecku, bardzo często pojawia się w polskiej szkole i cieszy się niebywałą popularnością.. Meine Familie po niemiecku - szablon wypracowania.. To jest moja rodzina.. moja mama ma na imie Lidia ma 37 lat i jest z zawodu krawcową.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zza ściany słyszę moją mamę, która budzi moja młodszą siostrę oraz tatę, który właśnie wszedł do domu z zakupami i z psem.. Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja.. Moja mama Renata jest dentystką.Moja rodzina.. Mój tata ma na imię tadeusz i jest piekarzem .. Quiz w Poczekalni.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. Sport i zdrowie w twojej rodzinie / Sport und Gesundheit in deiner Familie.. Składa się z czterech osób.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Ja nazywam się Daniela i mam 14 lat.. Będziesz służyć mnie i mojej rodziny tylko, jeśli zdecydujesz, W wolnej osoby.Leżę w łóżku.. Uprawiam sport, chętnie pływam, gram w siatkówkę w drużynie szkolnej, a w czasie wakacji wędruję w górach..

Moja rodzina nie jest duża.

Skomentuj.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:moja rodzina po niemiecku .. Za chwilę razem usiądziemy do stołu i zjemy wspólnie śniadanie.. Moja rodzina jest bardzo wspaniała i za to ją kocham.RODZINA die Familie.. ( jakby co to nie moja rodzina tylko facio kazał nam to przetłumaczyć wzór ) Mam na imię paulina .. Moja mama ma 38 lat i nazywa się Małgorzata.Zajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .Rodzina po niemiecku - lista słówek.. Lubi pracować i.Członkowie rodziny po niemiecku.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Moja rodzina składa się z 6 osób : moich rodziców, moich dwóch sióstr, mojego brata i mnie.. Udostępnij.. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Nazywam się Inga i mam 15 lat.. MOja mama ma na imię zofia i ma własny sklep .. Moj tata ma na imie Bartek i interesuje sie czytaniem ksiazek .. Rodzeństwo - die Geschwister: der Bruder - brat.. Wypracowania.. Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na udostępnianie tego postu dalej.ja i moja rodzina po niemiecku ?. Jest świetną gospodynią domową.. Sprawozdanie z noclegu w szkole / Übernachtung in der Schule - ein Bericht.. Ich bin Schüler aber auch 3* Fan.Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja.. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. Rodzajniki, PDF i proste tłumaczenie.. Zawiera nieodpowiednie treści?. NA DOBRY POCZĄTEK 😉 Pamiętajcie o tym, że rzeczowników w języku niemieckim należy uczyć się razem z rodzajnikami określonymi (der, die, das).Żeby ułatwić Wam zapamiętywanie, użyję do każdego rodzaju innego koloru.Quiz o rodzinie po niemiecku.. Moja rodzina jest bardzo duża.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Rozpoczęcie i zakończenie .Napisz wypracowanie o swojej rodzinie.. Zapraszam Cię do nauczenia się słówek z działu rodzina po niemiecku.. Mamy także psa.. rodzina - die Familie.. Moj brat ma 18 lat i lubi grac w gry komputerowe oraz spotykac sie z znajomymi.. Moja mama ma na imie Miroslawa i ma 39 lat bardzo lubi gotowac i ogladac telewizje.. +1 głos.. Do dzieła!Opisz swoją rodzine po niemiecku !. Bardzo dobrze gotuje.. Przy wspólnym posiłku spotka się moja mama, mój tata, moja siostra Kasia i ja.. Fotografuję chętnie naturę..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt