Wypracowanie na temat lektury felix net i nika
@joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co mam czytać to jeszcze raz skoro wm że dostane 5?. Test składa się z 12 pytań.. Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix - niespodziankę dla swojej babci.. Skarb babci Lusi Przyjaciele chcą znaleźć skarb, o którym mówiła babcia Lusia.Rozdział 6.. Społeczność .. Kim z zawodu jest mama Neta?. Nosił jaskrawożółte okulary.Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, czyli VIb mierzy się z lekturą.. Zapamiętaj czasownik i odpowiedz na pytania związane z nim!nika_1991 • 7 miesięcy temu @sakiniju no niby tak racja, ale według mnie on też był przewodnikiem po instytucie, a pytanie jest „jak się nazywał przewodnik po Instytucie Badań Nadzwyczajnych " dla mnie sugeruje to, że pierwszy przewodnik jaki kolwiek, który ich oprowadzał, nie zależnie od tego czy był zmuszony do tego czy nie.Wypracowanie.. Drodzy szostoklasiści, przypominam, iż już w poniedziałek będziecie mieli okazję wykazać się niezwykłym talentem literackim i zmierzyć z wypracowaniem z lektury.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !.

Sprawdź swoją znajomość tej lektury .

Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnyc.. Dziady cz. 2 streszczenie szczegółowe; Bardzo proszę o pomoc.. Wtedy zamykają się za nimi drzwi, tracą też połączenie z Manfredem.. Na samym początku czytania poznałam bohaterów tej opowieści.. Oto Tajemniczy Ogród i dziecko,prosze .. Felix net nika; W jakim czasie rozgrywa się lektura pt. ,,Katarynk.. Rozwiń cytat,, po to są właśnie najlepsi przyjaciele.. Charakterystyka Rafała Grzywińskiego z ,,Arka czasu" Napisz opowiadanie o Bohateru literackim lektury obo.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Czyli przywitać s.Felix, Net i Nika jadą z klasą na wycieczkę do zamku na Kociej Skale.. Napisz opowiadanie o Twoim spotkaniu z jednym z boha.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. Na podstawie dziesięciu pytań, zgadnę czy masz Tik Toka!„Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" to przede wszystkim opowieść o przyjaźni, która łączy tytułowych bohaterów.Młodzi ludzie spędzają wspólnie czas, wspierają się w codziennych trudnościach, opiekują sobą wzajemnie..

Poniżej proponowane tematy do przemyślenia w wolnej chwili: 1.

Ikigai 11 miesięcy temu.. Wypowiadam się na temat motywacji, jaka towarzyszyła bohaterom i porównuję ją do osobistych doświadczeń, przemyśleń, możliwości;Test z lektury!. Stwierdziła .„Kolega" Felixa, Neta i Niki.. Tymczasem nadeszły Święta Bożego Narodzenia.Nagle wózek, na którym Nika miała księgę, zaczyna sam jechać.. Tam .Na obóz w górach wzięła ze sobą stare, niemal „zabytkowe" narty, należące do jej dziadka.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Nauczyłam się patrzeć na życie optymistycznie, widząc same dobre cechy świata, w którym żyję!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Problematyka Lektura powieści Rafala Kosika skłania do refleksji nad skutkami, jakie niesie za sobą postęp technologiczny .. Napisz list do kolegi/ koleżanki , w którym opowiesz jej o tym że warto przeczytać tą książkę i czym cię zaciekawiła 3.. W pułapce Felix, Net i Nika podchodzą do windy, która zawozi ich piętro wyżej.. Proszę kogoś bardzo o odpowiedź.Na koniec książki Nika stwierdza: „Zobaczcie, ile zrobiliśmy przez pół roku", a Felix dodaje: „Pomyślcie, czego dokonamy wspólnie (…), jeśli tylko naprawdę się postaramy"..

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.

Szukaj.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Na rozpoczęcie roku szkolnego ubrany był w luźne bojówki, z łańcuszkiem zwisającym przy pasku, w wytartej brązowej bluzie z kapturem.. „Boże Narodzenie" Podczas przeglądu skrzyni w podziemiach Felix i Net przyznali się, że niepostrzeżenie zabrali z niej po jednej rzeczy.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. !Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, czyli VIb mierzy się z lekturą.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. W I tomie publikuje w warszawskiej gazecie informacje na temat duchów w szkole, podszywając się pod Felixa.. Dużo!. Opisz /jedna z przygód Adasia / jeden rozdziała 2.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?.

Quizy Os. ... Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Zaprezentuj klasie historię edypa.. Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. Ale warto.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. W jednym z korytarzy przyjaciele spotykają gnoma, strażnika Skarnu Świętopełka.. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz .Napisz Wypracowanie Na temat lektury : ''Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi,, od 160 do 200 słów.. Felix, Net i Nika .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Poniżej proponowane tematy do przemyślenia w wolnej chwili: 1.. Felix, Net i Nika żyją w świecie, w którym sztuczna inteligencja jest w stanie przejąć kontrolę nad światem.Temat: Strach ma wielkie oczy - na podstawie fragmentu książki „Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi" Otwórz rozdział pt „ Szkoła , w której straszy".. Ucieka z dużą prędkością - przyjaciele biegną za nim aż do pomieszczenia, w którym się zatrzymuje.. Charakterystyka wewnętrzna Poza Felixem i Netem nie miała innych bliskich sobie osób.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to rewelacyjna książka.. Gnom już siedemset lat czeka na otwarcie przejścia i narodziny drugiego właściciela skarbu.. Podczas wycieczki w góry, gdy Felix i Net wymykają się, aby poszukać Niki, donosi na nich nauczycielom.. Niezwykłe połączenie świata informatyki i cybernetyki ukazało mi czarujący efekt tejże książki.. Miał włosy ciemnoblond.. Podnoszą wysoko kubki z czekoladą, stukają się nimi, w geście braterstwa i wypijają słodki napój bez konkretnego toastu.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Mówią na niego „chudzielec".. Net nazwał je „drewnianymi deskami", a Felix: „wyglądają, jakby należały do człowieka z Cro-Magnon" (rozdział 7.).. W drugiej części postanowił sobie podnieść oceny, a także Aurelii, która mu się podoba.Charakterystyka zewnętrzna Net to wysoki i chudy jak tyczka chłopiec..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt