Napisz wypracowanie jak wyobrażasz sobie świat za 20 lat
Gdybym miał wyobrazić ją sobie za sto lat, myślę, że jej wygląd całkowicie się zmieni i nie będzie już ona taka sama, jaka jest obecnie.A więc przekroczenie progu 1,5 stopnia może nastąpić już w 2030 roku, a 2 st w 2045.. Prezentujemy najciekawsze prognozy futurologów - jak będzie wyglądać nasza rzeczywistość za 10, 20 i 30 lat?Samsung stara się przewidzieć przyszłość, a konkretnie to, jak będzie wyglądał świat za 100 lat.. Pozwolą odczuć wiatr, deszcz, upał, zimno, zapach.. 2013-10-04 22:14:59Świat za 20 lat wyobrażam sobie jako pełen nowoczesnych metropolii, ludzie będą bardziej dbać o środowisko i swoje zdrowie, zacznie się także kolonizacja planet w układzie słonecznym.. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo.. Czasami trudno pojąć, jak działają te wszystkie wynalazki dookoła nas.Zamykam oczy i próbuję wyobrazić sobie nasz świat za sto lat.. Najpierw życie codzienne.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.. Być może będzie to nasza ostatnia przyszłość Fot.: Visual via ZUMA Press / Zuma Press .. Za 20 lat samochody będą latać, będę miała 37 lat :P laptopy będą tak przenośne że zmieszczą się do kieszeni, telefony będą takie małe i tak [CENZURA]* że nie będą sie rysowały, dzieci wracając ze szkoły nie będą miały tyle zadane co ja .Jak wyobrażasz sobie świat za 50-100 lat?.

Pobierz: napisz wypracowanie jak wyobrażasz sobie świat za 20 lat.pdf.

Potrafi pokonać wszelkie przeciwności i jest uparta co zaprocentuje osiągnięciem do czego dąży.. Oprócz ludzi, po ulicach przechadzać się będą wyglądające jak żywe istoty roboty.. Praktykę będą zdobywać w specjalnych wirtualnych salach.. Jeśli wierzyć najnowszemu raportowi Koreańczyków, będziemy żyć w podwodnych miastach, mieć własne osady na Księżycu, a na wycieczkę dookoła świata wybierzemy się z całym naszym domem.Już teraz osoby po 65. roku życia stanowią ok. 15 proc. społeczeństwa, za 10 lat odsetek wzrośnie do ponad 20 proc. >>> Czytaj też: „Karoshi" - symbol harówki w Azji.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Katalog ściąg i wypracowań z zakresu .. Przypomnijmy sobie świat bardzo niedawnej przeszłości.. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Wypracowanie Gdy pomyślę o sobie za dwadzieścia lat, dopadają mnie różnego rodzaju obawy.. Prognozy amerykańskiego wywiadu 11 gru 12 19:31 .. Foto: Komputer Świat Dyskusja: Za 20 lat świat .Plik napisz wypracowanie jak wyobrażam sobie świat za 20 lat.pdf na koncie użytkownika sattsh • Data dodania: 21 wrz 2018Nasz świat za 100 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie..

2012-05-05 10:20:33 Jak wyobrażasz sobie świat za 50 lat ?

Zaloguj się, aby móc korzystać z tej opcjiSzkoła za 100 lat.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Zwłaszcza technologia.. "Za 15 - najpóźniej za 20 lat - auta prowadzone przez ludzi zostaną prawnie przegonione z .84% Napisz list do samej siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Napisz do nas!. ludzie będą latać a samoloty pływać a samochodów nie będzie .wszyscy bedą sie cieszyć że nie będzie zimy .. Będzie dużo nowych wynalazków, które ułatwią nam życie codzienne, a także powstanie mnóstwo nowych kultur i religii.Zadanie: opowiedz jak wyobrazasz sobie swiat za Rozwiązanie: za kilkadziesiąt lat świat będzie bardziej zautomatyzowany niż w dzisiaj wiele czynności Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.nie wyobrażam.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. W których obrazy 9D przeniosą dzieci w rożne części świata.. Nie wiem jak Wy, ja w 2045 roku ja będę mieć raptem.. Człowiek samotny, bez przyjaciół, będzie mógł sprawić sobie przyjaciela lub kilku w specjalnym sklepie.Całkiem niedawno podśmiewaliśmy się nieco z tego, jak 100 czy nawet 40 lat temu wyobrażano sobie przyszłość.Wiele tamtych pomysłów już wtedy można było uznać za mało realne, część przedawniła się wraz z rozwojem techniki (bo to ona okazała się mieć największy wpływ na nas).wyobrażam sobie że za 90 lat świat sie zmieni ..

Napisz kilka zdań o tym, jak wyobrażasz sobie swoje życie za lat 20.

wszytkie marzenia się spełnioł każdego człowieka nawet te niemożliwe .. Za sto lat nie będzie szkoły.. Rozwój nauki i technologii jeszcze się jednak nie skończył i wciąż czekają nas niezwykłe odkrycia.. Dzieci będą uczyły się w domach za pomocą Internetu.. Jeśli dożyjemy, bo już za parę lat może się zdarzyć taka fala upałów, że ja albo ona dostaniemy udaru i umrzemy.Ta przyszłość, kolejne 15 i 30 lat, będzie zupełnie inna niż sobie wyobrażamy.. 84% List, który przeczytasz za 20 lat i który przypomni ci, co jest dla ciebie teraz naprawdę ważne.Napisz kilka zdań o tym jak wyobrażasz sobie swoje życie - rozwiązanie zadania .. Przez ten czas czeka mnie tyle nowych przeżyć, trudnych wyzwań, ale i pewnie wspaniałych chwil, że myślę o tym okresie z niesłabnącym lękiem i zachwytem.jak wyobrażasz sobie świat i komputery za 20 lat?. 60 lat, moja córka - 31, mniej więcej tyle, co ja teraz.. Początek pracy jest ważny z innego jeszcze powodu niż wywołanie wrażenia na czytelniku.. Japończycy są .Powinieneś jak najlepiej „sprzedać" siebie: dowieść, że myślisz niebanalnie, masz sporą wiedzę, zainteresowania, bogatą wyobraźnię, posługujesz się sprawnym stylem.. Rząd jak zwykle będzie się kłócił, ludzie kompletnie zapomną o zieleni, zwierzętach i konsekwencjach.Ja za 20 lat..

2010-03-13 15:22:48 Wyobrażasz sobie świat bez muzyki?

Opis Moja szkoła to niezwykle piękny, stary budynek, którego jedna ze ścian pokryta jest pnącym bluszczem.. Skoro teraz jest już źle, to za 20 lat nie będzie dobra.. Wykorzystaj zdania warunkowe oraz czasowniki modalne may i might.. Możesz zablokować cookies .Plik zredaguj wypracowanie jak wyobrażam sobie świat za 20 lat.pdf na koncie użytkownika kmozsoy • Data dodania: 21 wrz 2018wyobrażasz sobie świat za 20 lat wyobrażasz słownik wyobrażasz sobie, że to film i że w nim grasz wyobrażasz czy wyobrażasz nie wyobrażaszNapisz wypracowanie na temat "Jak wyobrażasz sobie dalsze losy.. - rozwiązanie zadania .. Aniela wie czego chce i za wszelką cenę do tego dąży.. za ludzi będa wykonywac prace roboty naprzykłam za nauczycieli kucharzy sprzedawców .. wszystko będzie w barwach cieplych .. Każdy uczeń będzie miał osobistego androida.Jak wyobrażam sobie świat za 20 lat Świat będzie się cały czas rozwijał.. Także stworzą sztuczne zwierzęta.Jak będzie wyglądać moja szkoła za 100 lat.. jeśli nie masz nic przeciwko , może spróbować i poznać siebie więcej , dzielić .W ciągu ostatnich 50 lat sposób, w jaki funkcjonują ludzie uległ ogromnym zmianom.. Ludzie nie będą się oszczędzać w wulgaryzmach i używkach, dzieci często będą pytać - a co to jest szkoła..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt