Co jest dla ciebie najważniejsze w życiu rozprawka
smutna_kociara 12 miesięcy temu.. Tylko człowiek, który kocha siebie i nie przejmuje się zdaniem innych może w życiu odnieść sukces.Zresztą, co ja będę Ci mówić, sama wiesz co w Twoim życiu jest najważniejsze, o tym co zrobić żeby czuć się jeszcze bardziej bezpiecznie poczytasz TUTAJ.. To według mnie podstawa.. Optymizm- pozwala walczyć z przeciwnościami i widzieć szkklankę do połowy pełną a nie pustą- zawsze po burzy nastaje słońce.Co jest dla ciebie najważniejsze w życiu?. Skomentuj.. Charakter, osobowość, poczucie własnej wartości.. Według mnie życzliwość pozostałych osób względem mnie, ma wiele pozytywnych aspektów, np. mogę pożyczyć.Ta myśl Addisona Joseph'a doskonale ukazuje, jak ważna w życiu jest ta druga postać, która zawsze pomoże nam w potrzebie.. 181 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zawiera nieodpowiednie treści?. ManiaMartynka 3 lata temu.. Praca ma być dosyć długa, pomożecie?Najbardziej istotnymi wartościami w moim życiu są przede wszystkim miłość oraz rodzina.. Udostępnij.. 2011-04-01 21:41:35 Napisz , co i dlaczego jest dla ciebie najważniejsze w życiu .. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Każdy dzień jest działaniem realizującym Twoją życiową misję.Co dla Ciebie jest najważniejsze w życiu?. 20 rzeczy, to naprawdę dużo, ale zapełnij wszystkie kartki i nie zmieniaj swojej decyzji.Zobacz 22 odpowiedzi na pytanie: Co jest w życiu najważniejsze?.

Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu.

Dla mnie najważniejsze w moim życiu jest: rodzina, miłość, szczerość, zaufanie i przyjaźń bo są to podstawowe dla mnie wartości.. .W takim stanie może cieszyć się z tego co posiada w życiu i z tego co może jeszcze posiadać.. Myślę, że po przeczytaniu powyższych argumentów wnioseknasuwa sie sam, nie da się jednoznacznie stwierdzić co jest w życiu najważniejsze.Re: co w życiu jest najważniejsze?. Człowiek aby być szczęśliwym potrzebuje miłości, która daje nam siłę.. smutna_kociara .To, co cenisz determinuje to, co oznacza dla Ciebie życie oraz jakie działania w nim podejmujesz.. Ja napisałam oczywiście, że rodzina, miłość, przyjaciele, pokój na świecie.Na każdej z nich napisz to, co jest dla ciebie ważne, wyjątkowe w twoim życiu.. W czasie świąt obowiązuje nas specjalny na te okazje, uroczysty wystrój, zarówno w domach, jak i na ulicach miast.Nawet stosunki między ludźmi ulegają materializacji - małżeństwa dla pieniędzy, przyjaźnie dla korzyści, itp. Udostępnij.. Pytania .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 96 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Literatura od swych zaczątków stała się źródłem ideałów, postaw i wzorców osobowych.. A już dziś życzę Ci wszystkiego dobrego, dbajcie o siebie!Zobacz 25 odpowiedzi na zadanie: Co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze?. Wyślij zgłoszenie..

Co jest dla mnie ważne w życiu.

może wyjdę na egoistę, ale ja w życiu chcę być najlepszy.. .Jest lektorką języków obcych, ale dla nas została dziennikarką.. Świat jakich wartości - ważnych dla ciebie - odnajdujesz w utworach literackich ?. Spośród rzeczy które są dla mnie ważne, za tę najważniejszą uznałem przyjaźń.. Szacunek do mojej osoby również jest ważny.. Ważne w życiu jest to aby spełnić się również zawodowo, robić to, co się lubi, przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie innym w szczególności dzieciom.. To może być wszystko - rodzina, imiona dzieci, partnera, męża, przyjaciela, twoja praca, samochód, dom rodzinna pamiątka,.. Uważam tak, ponieważ bez niej byłoby mi w życiu bardzo trudno.. Wstęp:Każdy jest w życiu za kogoś lub za coś odpowiedzialny.. Rodzina jest dla mnie bardzo istotna, ponieważ zawdzięczam jej to wszystko co mam w tej chwili tzn.: wykształcenie,.Co jest dla mnie w życiu najważniejsze.. Artysta łączy dwie gwiazdy w jedną, tworząc połączenia, które wprawia cię w zakłopotanie!. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ukazuje nam jak kochać, szanować i poznawać świat i wyraziście wpływa na nasze dorosłe życie.. Mianowicie człowiek ten jest całkiem wolny, podporządkowany jedynie sobie oraz posiada wielki skarb, jakim jest zdrowie..

...Strona 4-Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu?

Biznes i Finanse (34506) Biznes i Finanse (34506) Wszystkie (34506) Banki (7586) Bankowość Elektroniczna (42) E-biznes (3844) Ekonomia (1808) Fundusze UE .madziulek66666.. Powiem Ci co dla mnie jest ważne.. bowiem w nas to co w życiu najważniejsze .. Co jest najważniejsze- nie ma chyba jednoznacznej odpowiedzi.. Odpowiedź swą uzasadnij.. Człowiek nie posiadający kogoś bliskiego nie czuje się tak dobrze jak ten pierwszy.Słowa Stefana Żeromskiego uczyń mottem swoich rozważań o wartości domu w życiu człowieka.. Tzn. chcę coś w życiu ";wygrać".. Bycie sobą i akceptacja samego siebie.. Najwięcej czasu w ciągu dnia zajmuje jej pisanie, rozmowy z dziećmi i spacerowanie ;) Kocha podróże, podziwia ludzi, którzy pomagają innym, a szczęśliwe życie, to dla niej kompromis między tym, o czym marzy, a tym, co się spełnia.Człowiek sam musi określić, co w życiu jest najważniejsze.. Smileygirl 6 lat temu.. Miłość to cudowna sprawa.Patrzenie na innych z dystansem i robienie wszystkiego z korzyścią dla siebie, to błędy, które często są widoczne w postępowaniu ludzi.. Gdy jesteśmy niezależni od różnego rodzaju używek, wszystko jest barwniejsze, osoby które nas kochają także są .Święta Bożego Narodzenia, to w wielu krajach najważniejsze wydarzenie roku - okres radości i spokoju.. 181 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych Quiz w Poczekalni..

2015-09-06 11:17:49Co jest dla ciebie najważniejsze w życiu?

Jest to wiedzaPonadto ważne jest to aby robić w życiu to co się naprawdę lubi.. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jednak te dwie ostatnie w dużej mierze mają bezpośredni związek z tymi wcześniejszymi, istotna dla mnie jest również przyjaźń.. Udostępnij.. Napisz rozprawkę, w której rozważysz, na czym polegała odpowiedzialność wybranych przez Ciebie bohaterów literackich.. Ważnym elementem w naszym życiu jest także uczciwość względem innych ludzi ale przede wszystkim wobec siebie samego.Napisz, co według ciebie jest w życiu najważniejsze.. Świat jakich wartości - ważnych dla ciebie - odnajdujesz w utworach literackich ?Kto lub Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu ?. Skomentuj.. Różności.. czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziejCO JEST DLA CIEBIE NAJWAŻNIEJSZE W ŻYCIU.. Tylko wtedy jesteśmy w stanie włożyć w wykonywane czynności całego siebie, a to z kolei jest gwarantem sukcesu.. Różności.. Jeśli Twoje wartości są spójne to Twoje życie odzwierciedla się poczuciem spełnienia Tu i Teraz oraz w trakcie realizacji wyznaczonych celów.. Odwołaj się do przytoczonego fragmentu Małego Księcia, całego utworu Antoine'a de Saint-Exupéry'ego oraz do innego wybranego tekstu literackiego.W utworach powstałych po utracie przez Polskę niepodległości można odnaleźć wiele wartości, które należy cenić, gdyż prezentują idee godne naśladownictwa.. Uważam, że wszyscy mamy swoje najważniejsze wartości życiowe tylko wykorzystujemy je umiejętnie, bo życie mamy jedno, zepsuć jest je łatwo, a naprawić trudno.Co dla Ciebie jest najważniejsze w życiu?. Rodzina czyli miłość,spokój, bezpieczeństwo,oparcie.. Mam na niemiecki napisać co jest najważniejsze w życiu.. Odpowiedz na ten komentarz.. Oczywiście do tego jeszcze dodatkowo musi być zaufanie i całkowita szczerość.. Napisz do nas.. Dzisiaj zadała nam to pytanie pani z WDŻ.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Osoba mająca przyjaciela jest szczęśliwa, ponieważ wie, że nie jest zdana na samego siebie i zawsze może na kogoś liczyć.. Ciepła i podobno bardzo niecierpliwa.. Jego korzenie, zwyczaje i tradycje znane nam dzisiaj, są bardzo stare..Komentarze

Brak komentarzy.