Moja rodzina po niemiecku wypracowanie
Oto członkowie rodziny po niemiecku: Rodzice - die Eltern: der Vater/Papa - ojciec/tato.. Zobacz jak inny radzą sobie z pisaniem na dany temat, wszystkie zamieszczone tutaj wypracowania zostały sprawdzone i mogą zostać wykorzystane jako przykład prac na dany temat.. Zimą też są święta i wtedy cała moja rodzina spotyka się przy wspólnym stole.. Mama ma 54 lata i pracuje jako sekretarka w dużej firmie.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Nazywam się Kamil i chciałbym opisać moją rodzinę.. polski wypracowanie matematyka angielski historia biologia rozprawka chemia fizyka opis oblicz.Quiz o rodzinie po niemiecku.. moja rodzina.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Opublikowano 13th June 2015, autor: Monika Łączna - Niemiecki z Pasj .Moja rodzina nie jest duża i składa się z czterech osób: mojej mamy, taty, siostry i mnie.. A wiec prosze was zebyscie opisali swoja rodzine po niemiecku : ) z gory dziekuje za najlepszy opis tam pkt i n*a*j WENY i milego pisania ;D .. Moja rodzina składa się z 6 osób : moich rodziców, moich dwóch sióstr, mojego brata i mnie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jestem… Całe wypracowanie → Polska - Moja OjczyznaPrzykład opisu przyjaciółki po niemiecku z tłumaczeniem Opis przyjaciółki po niemiecku - wzór.. 11,358 wizyt.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

Mama, mamoja rodzina po niemiecku .

Mój dom, rodzinę i przyjaciół.. Moja babcia ma na imię Zuzanna a mój dziadek ma na imię Janek, moja babcia mieszka w Skarszewie a dziadek zmarł jak miałam 4 latka.Nadszedł czas na kolejny wpis z serii - Ćwiczenia z niemieckiego.Tym razem zajmiemy się powtórzeniem i utrwaleniem słownictwa z zakresu - Rodzina.Zapraszamy również do naszego zestawienia - Słownictwo: Rodzina.. Rodzeństwo - die Geschwister: der Bruder - brat.. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Sport i zdrowie w twojej rodzinie / Sport und Gesundheit in deiner Familie.. Moja mama ma na imię Eva.. @GlosbeMT_RnD Tłumaczenia pośrednie.Wypracowanie o rodzinie po niemiecku.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Wypracowania.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Moja mama ma na imię Marta.. Mamy także psa.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem .1) mama 2) wujek 3) syn 4) dzieci 5) wnuk 6) siostra 7) rodzice 8) ciocia 9) kuzynka 10) dziadkowie 11) ojciec 12) brat 13) rodzeństwo 14) córka 15) dziadekAby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Moja wymarzona rodzina po niemiecku..

Moja rodzina jest bardzo duża.

Oprócz: Moja wymarzona rodzina po niemiecku.. Jak dbasz o środowisko?. Moja rodzina , z którą mieszkam składa się z 5 osób.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Moja mama ma na imię Dorota i bardzo lubi gotować, a mój tata ma na imię Roman i jest kierowcą i bardzo lubi siedzieć przed telewizorem.. Uwielbiam te spotkania, gdyż kocham moją rodzinę.Język niemiecki - Wypracowania po niemiecku.. W domu mamy również psa i kota.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Wypracowania.. Skomentuj.. Poland_123 4 miesiące temu.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.Członkowie rodziny po niemiecku.. Pies nazywa się Lulu.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: krystyna drat ruszczak portret narcyza odpowiedzi krystyna drat ruszczak portret narcyza odpowiedzi streszczenie fragmentu noelka jak zrobić strój Zeusa samentu w labiryncie opis przeżyć wewnętrznychPlik wypracowanie na temat rodziny po niemiecku r.pdf na koncie użytkownika ugykgzoppryuisccvhhdciw2 • Data dodania: 5 sty 2015 on często wyjeżdża .. Moja mama nazywa się .Ojczyzna - słowo bliskie memu sercu.. Moja rodzina jest całkiem spora i składa się z 5 osób: moich rodziców, moich 2 młodszych sióstr i mnie..

rodzina - die Familie.

Moja rodzina przeniosła się tu w 1903 z Miller's Creek.. Jak to jest mieszkać w wieżowcu / Wie ist es, in einem Hochhaus zu leben.Członkowie rodziny po niemiecku.. Wyślij zgłoszenie .To jest moja rodzina.. Ćwiczenia z niemieckiego #2Czy moglibyście napisać wypracowanie po niemiecku o rodzinie.. 2010-10-19 16:08:17 Napisz wypracowanie na 2.5strony o rodzinie miziołków !. Moja mama interesuje się sportem.Moja ulubiona książka / mein Lieblingsbuch.. Sprawozdanie z noclegu w szkole / Übernachtung in der Schule - ein Bericht.. Sie hat kurze, schwarze, glatte Haare und braune Augen.Przykład wypracowania na temat Moja rodzina.. Uważam, że moja mama jest mądra, sprawiedliwa oraz wyrozumiała.. Jedno słowo, a tak wiele znaczy.. Czytanie wypracowań to wbrew pozorom dobry sposób na naukę, gdyż wiele zwrotów i wyrażeń występuje razem z odpowiednim kontekstem - co bardzo .Opis Rodziny po niemiecku +1 głos.. Ona jest gospodynią domową.. die Schwester - siostraZajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .Rodzina po niemiecku - lista słówek..

Moja rodzina - opis.

Mój ojciec Tomek ma 39 lat.. Polish Czy jest możliwe, że istnieją okoliczności łagodzące, które tłumaczą dlaczego Johnny w Cody, Wyoming, przyniósł szkolne wypracowanie po terminie?Przykład opisu mamy po niemiecku z tłumaczeniem Opis mamy po niemiecku - wzór.. On jest zawodowym kierowcą.. Rozpoczęcie i zakończenie .Napisz wypracowanie o swojej rodzinie.. Oprócz mojej najbliższej rodziny przyjeżdża też ciocia z wujkiem z Gdańska oraz babcie i dziadek.. Znam historię mego kraju, gnębionego przez zaborców i hitlerowców.. Quiz w Poczekalni.. Dzieci - die Kinder: der Sohn - syn.. 2011-01-13 17:07:58 zadanie z niemieckiego- wypracowanie o rodzinie 2009-09-20 14:03:55Przykłady użycia - "wypracowanie" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Zawsze mogę na niej polegać.. To są: moja mama, mój tata, mój brat, moja siostra i ja.. Tu, na tej polskiej ziemi się urodziłam, tu mieszkam i chodzę do szkoły.. Udostępnij.. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. Mam 13 lat i chodzę do zespołu szkół nr.. opis członków rodziny po niemiecku, opis rodziny po niemiecku wypracowanie, opis rodziny po niemiecku poziom podstawowy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt